Cyfrowy wybór mieszkań – jak skorzystać z systemu?

osiedle mieszkań na wynajem Toruń PFR Nieruchomości

Szanowni Najemcy! Dziś (30 marca br.) przekazaliśmy Wam mailem (na adres, który podaliście we wniosku o mieszkanie) dostęp do cyfrowego systemu, w którym dokonacie wstępnej selekcji mieszkań. Maila otrzymało 320 wnioskodawców – zgodnie z kolejnością na liście. W przypadku, gdy któryś z tych wnioskodawców zrezygnuje lub nie dopełni formalności (wpłata kaucji, etc.), skontaktujemy się z kolejnymi osobami z listy. Poniżej umieszczamy krótką instrukcję, jak skorzystać z systemu.

 

CO MAM ZROBIĆ W SYSTEMIE?

Najpierw zaznacz, jakie cechy mieszkania są dla Ciebie najważniejsze (czynsz, metraż, piętro, położenie względem stron świata, balkon, etc.).  Możesz zaznaczyć maksymalnie 5. Jeżeli ważna jest tylko jedna cecha lub dwie, nie musisz zaznaczać więcej. Kliknij „PRZEJDŹ DALEJ”. Teraz zobaczysz listę mieszkań, z których możesz wybierać (zgodnie z Twoją zdolnością czynszową). Wybierz 10 mieszkań zaznaczając je przyciskiem „+”. Ułóż te 10 mieszkań w kolejności: na samej górze powinny być te, które podobają Ci się najbardziej.

Przygotowaliśmy też kilka krótkich filmików z obsługi systemu:

  • Jak stworzyć swoją listę 10 mieszkań: Resimo | Gyazo
  • Jak obejrzeć rzut mieszkania w 3D i wstępnie oszacować dopłatę do czynszu: Resimo | Gyazo
  • Jak podejrzeć swój widok z okna i obejrzeć mieszkanie w 360 stopniowym widoku: Resimo | Gyazo
  • Jak obejrzeć osiedle w widoku 3D: Resimo | Gyazo

 

KIEDY KLIKNĄĆ „ZAPISZ PREFERENCJE”?

Pod listą mieszkań, na samym dole, jest przycisk „ZAPISZ PREFERENCJE”. Dopóki go nie klikniesz, Twoja lista nie będzie dla nas widoczna – możesz klikać do woli! Natomiast przycisk „ZAPISZ PREFERENCJE” kliknij dopiero w przeddzień wizyty na osiedlu (do każdego z Was zadzwonimy, aby się umówić). Nie rób tego wcześniej! Jeżeli zaznaczysz swoje 10 mieszkań wcześniej, może się zdarzyć, że żadne z nich nie będzie już dostępne, kiedy przyjdziesz!

 

COŚ NIE DZIAŁA….

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy techniczne, możesz do nas zadzwonić: 22 703 43 49. Czekamy na Twój telefon w dni powszednie, od godz. 8 do 18. Jeżeli wyjaśnienie Twojej sprawy wymaga indywidualnej weryfikacji danych osobowych, prosimy o zgłoszenie mailem: infolinia@mdr.pl (podaj swoje imię i nazwisko oraz nr wniosku – inaczej nie będziemy mogli Ci pomóc). Możesz też napisać o problemie na grupie Fb>>

 

JAK WYGLĄDA WIZYTA NA OSIEDLU?

Z 10 mieszkań, które zaznaczyłeś, obejrzysz na osiedlu 3 i wybierzesz swoje przyszłe „M”. Powodzenia!